Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » YORUMLAR

Yorumlar

Mesajlar

Nvden Eve Nakliyat

jfdsfhsjm

Nvden Eve Nakliyat

jfdsfhsjm

mehmet ali kızmaz

TOZLU EVDEN EVE NAKLİYAT farkını yaşamanızı kesinlikle tavsiye ederim... başarılarının devamı diler bol kazançlar

Ayşe Akkoyun

Eşyalarımı çok büyük özveri ile taşıdılar. Evden Eve Nakliyat firmsı olarak Tozlu nakliyat firmasından kesinlikle hizmet almalısınız.

Melis Çankırı

Zeytinburnundaki evimden Bodrumdaki yazlığıma masa ve kolduk takımımı taşıdılar. İstediğim günde zamanında teslim ettiler. Çok firma araştırdım.Hepsi 1 hafta 2 haftaya bodruma gıder esyalarınız dedı. Ama Tozlu nakliyat 2 gun ıcınde parça eşylarımı bodrumdakı yazlıgıma götürdüler. Çok teşekkür ederim. emeğinize sağlık.

Canpolat Arascan

İtanbul Kadıköy den Maltepe ilçesine ofis eşyalarımı taşıdılar. Güler yüzlü personelleri ve kaliteli nakliyat hizmetleri için çok teşekkür ederiz. Ofis taşıma ihtiyacınız olursa kesinlikle Tozlu Nakliyat firmasından hizmet almalısınız.

Davut Aras

Tozlu Nakliyat firması çok kaliteli iş çıkartıyor. Kendileri eşyalarımı taşıdılar. Çok memnun kaldım. Öneriyorum.

Hakan Başoğlu

Bu firma ile İstanbul'dan İzmir'e Eylül ayı içinde evimi taşıdım. Çok memnun kaldım güler yüzlü personelleri var. Bir daha taşınırsam bu firma aracılığı ile hizmet alırım.

Nurettin Akar

TOZLU NAKLİYAT firması ile23 Haziran 2015 günü Bahse konu nakliyat şirketi ile evimi 200 m. mesafedeki yeni kiraladığım eve taşıdım.Çok memnun kaldım. Eşyalarımı çok güzel taşıdışlar tek bir sorun olmadı herkeze tavsiye ederim.

Halime Acar

Tozlu Nakliyat işinin ehli temiz bir firma kesinlikle tavsıye ediyorum.

« Önceki Sayfa 1 2 Sonraki Sayfa »